Pouť na Moravu

2. 8. 2014

Začátkem května uspořádala naše farnost poutní zájezd na jižní Moravu, kterého se zúčastnilo 15 farníků.
Postupně jsme navštívili poutní místa Svatý Hostýn, Velehrad, Porta Coeli u Tišnova a Hluboké Mašůvky. Půl dne jsme věnovali prohlídce brněnských kostelů a kláštera Minoritů. V Brně-Husovicích jsme navštívili pátera Filipa Rathouského, který tam nyní působí v Domě bratří františkánů. Další zastávkou byl také zámek v Lednici.
Našimi hostiteli byli spřátelení farníci z Moravského Krumlova, kde jsme také byli ubytováni a měli jsme možnost ochutnat moravská vína v nedalekém vinném sklípku v Rybníkách.
Zájezd byl velmi vydařený. Pán Bůh nám dopřál nádherné počasí, takže jsme celý nabitý třídenní program absolvovali bez problémů.
Fotografie z pouti jsou k vidění v záložce „Fotoalbum“.

<< květen / 2018 >>

Celkem: 222030