Jdi na obsah Jdi na menu
 

26. 4. 2015 Neděle Dobrého Pastýře - světový den modliteb za duchovní povolání.

26. 4. 2015

Modlitba sv. Otce Pavla VI. za kěžská povolání: 
Pane Ježíši, Božský Pastýři duší, tys povolal své apoštoly,aby se stali rybáři lidí. Přitáhni k sobě dosud horlivé a velkodušné jinochy a mladé muže, abys z nich učinil své učedníky a služebníky. Naplň jejich ducha svou žízní po spáse všech, s níž obnovuješ denně na naších oltářích oběť kříže. Pane, stále žiješ a přimlouváš se za nás zjednej jim přístup do všech krajin tohoto světa, v níchž tolik naších bratří v tiché roucnosti snažně prosí za světlo pravdy a žár lásky. Dej, ať jdou za tvým svatým voláním a pokračují na zemi na tvém díle spásy, ať vzdělávají tvé tajemné tělo, totiž církev, tím, že se stanou soli země a světlem světa. Pane, účast na tomto svém milostivém povolání dej také četným čistým dívkám. Vtiskni jim vroucí touhu po evangelní dokonalosti a dotkni se jejich duší tak mocně, aby všechny své síly a veškerou vroucnost své lásky dali do služeb svaté církve a do služeb chudým a nemocným bližným. Amen. 

jezis-pastyr.jpg

 
 

 


Portrét


Kontakt

Římskokatolická farnost Benátky nad Jizerou

P. Marek Miškovský
Ladislava Vágnera 70
Benátky nad Jizerou II
294 71

IČ 48680591
č.ú. 482350379/0800

mobil: 724 550 009

marek.miskovsky@gmail.com

Archiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 357114
Měsíc: 7006
Den: 202