Jdi na obsah Jdi na menu
 

10. kolo grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme Nadačního fondu Tesco a Nadace rozvoje občanské společnosti

28. 10. 2022

Grantový program „Vy rozhodujete, my pomáháme“ 10. kolo

Poskytovatel: Nadační fond TESCO a Nadace rozvoje občanské společnosti

Přidělená částka: 10 000 Kč

Účel: Volné využití peněžních prostředků k podpoře činnosti organizace

 

Popis realizace projektu

 

Obdržené prostředky od Nadace Tesco byly využity na nákup materiálu a prostředků nezbytných pro naplňování poslání naší organizace, kterým je, vedle jejího hlavního poslání – předávání a sdílení víry, také řádná péče o svěřený majetek. Konkrétně jsme pořídili prostředky na údržbu farního lesa a zahrady: dopravu palivového dřeva z farního lesa, benzín do sekačky a motorové pily, motorový olej do štípačky, sekačky a motorové pily, lana a úvazek na rizikové kácení stromů ve farním lese, kancelářský papír a technickou prohlídku a měření emisí u farního vozu.

 

Díky prostředkům od Nadace Tesca jsme i v době ekonomické krize mohli pokračovat v řádné péči o svěřený majetek, kdy v tomto ohledu je prioritou péče o farní les, který je stižen kůrovcovou kalamitou. Proto intenzivně pracujeme na jeho obnově a zvýšení jeho biodiverzity, tak, aby zůstal lesem i pro budoucí generace. Děkujeme za podporu!

logo-nadacni-fond-tesco.jpg

 
 

 


Portrét


Kontakt

Římskokatolická farnost Benátky nad Jizerou

P. Marek Miškovský
Ladislava Vágnera 70
Benátky nad Jizerou II
294 71

IČ 48680591
č.ú. 482350379/0800

mobil: 724 550 009

marek.miskovsky@gmail.com

Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 872257
Měsíc: 12029
Den: 547