Jdi na obsah Jdi na menu
 

Farní výlet do skanzenu v Přerově nad Labem

12. 2. 2017

V pátek 9.prosince se otec Ondřej s dětmi z náboženství (Karolínkou,Fandou, Tondou, Vanesskou, Honzíkem, Esterkou, Natálkou, 2. Natálkou, Maruškou, Evičkou, Davídkem, Lucinkou a Vaškem) a skupinkou žen (Jana,Bohunka,Anička,Zuzanka) vydali na farní výlet do skanzenu v Přerově nad Labem. Doprovázeli nás ještě děti od Jany,malá Maruška a Pavlík.

Od fary jsme vyráželi ve 14:00 všechny čtyři vozidla pěkně v houfu. Za zpěvu písniček jsme spokojeně dorazili do skanzenu a tam si užili procházení (a pobíhání) mezi starými krásnými domečky ve kterých nám naaranžované figuríny přibližovali život našich předků...
Celý řádně promrzlý jsme se po hodince a půl rozhodli vrátit na faru,kde na nás čekala hostina. Na tu se všichni těšili! Všechni si společné pohoštění užívali (teplé čajíky, džusíky, bábovka, perník, chlebíčky...). Když se všichni občerstvili,nastal čas na mši svatou. Děti zaplnily půlku kaple, přišli ještě další dospělí a tak měl jistě náš Pán velkou radost. Otec Ondřej vedl mši pěkně srozumitelně a všem dětem se to moc líbilo:-). Po mši se ještě chvilku hodovalo a celý program jsme završili hrou: Nebe,peklo,nos....a hrou: Městečko Palermo,která měla velký úspěch. Celý výlet se bezvadně povedl.
ZH
 
 

 


Portrét


Kontakt

Římskokatolická farnost Benátky nad Jizerou

P. Marek Miškovský
Ladislava Vágnera 70
Benátky nad Jizerou II
294 71

IČ 48680591
č.ú. 482350379/0800

mobil: 724 550 009

marek.miskovsky@gmail.com

Archiv

Kalendář
<< květen / 2024 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 863635
Měsíc: 11877
Den: 376