Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zlatá svatba manželů Rathouských

21. 10. 2012

Dne 7.10. Léta Páně 2012 a byla to neděle, slavila naše farnost krásné jubileum padesát let manželství Jany a Antonína Rathouských. Slavnostní bohoslužbu spolu s naším otcem Andrzejem sloužil syn jubilantů otec Filip Rathouský františkán, toho času farář v Brně.  V promluvě kromě interpretace Božího slova nechybělo poděkování svým rodičům za dobrou výchovu, lásku, obětavost a trvalou modlitební podporu. Dojemná promluva vyústila ve slavnostní požehnání rodičům jubilantům. Na závěr mše svaté, kromě otce Andrzeje gratulovali přítomni na bohoslužbě farníci a pozvaní hosté. Z kostela se téměř všichni odebrali na faru, kde oslava pokračovala u stolů plných nejrůznějších dobrot a výborného moravského vína (kdopak ho asi z Moravy přivezl?). Oslava se vydařila všichni zúčastnění se rozcházeli do svých domovů povzbuzeni krásným příkladem manželství jubilantů. I nadále, jak jsme se mohli přesvěčit, zůstává v platnosti, že láska, úcta a věrnost jsou zárukou a zároveň receptem šťastného manželství.

 

Náhledy fotografií ze složky Zlatá svatba

 

 


Portrét


Kontakt

Římskokatolická farnost Benátky nad Jizerou

P. Marek Miškovský
Ladislava Vágnera 70
Benátky nad Jizerou II
294 71

IČ 48680591
č.ú. 482350379/0800

mobil: 724 550 009

marek.miskovsky@gmail.com

Archiv

Kalendář
<< červen / 2024 >>

Statistiky

Online: 5
Celkem: 873208
Měsíc: 11631
Den: 269